Podsumowanie Sezonu 2020/21
Seniorzy
Za nami bardzo ciężki i długi sezon rozgrywkowy 2020/21. Ekipa z Wesołej zakończyła go szczęśliwie na 11 pozycji w ligowej tabeli, co pozwoliło utrzymać byt w tej klasie na kolejny sezon 2021/22. Zespół prowadzony przez trenera Tomasza Ostafińskiego w 32 spotkaniach zdobył 36 pkt (10 zwycięstw, 6 remisów, 16 porażek), bilans bramkowy 47-67. W potyczkach na własnym stadionie zdobyliśmy 19 pkt (6 wygranych, 1 remis), zaś na wyjazdach 17 pkt (4 wygrane, 5 remisów). Szczegółowa tabela do analizy poniżej
W tym morderczym sezonie nasze barwy reprezentowało aż 29 zawodników , co na pewno było pomocne przy takiej ilość i intensywności (zwłaszcza wiosną) rozgrywanych meczy. Nie wątpliwie był to najdłuższy sezon w historii naszego Klubu. Kadra zespołu się zmieniał w zależności od zaistniałej sytuacji (kontuzje kartki, wyjazdy, sprawy prywatne), lecz „kręgosłup” drużyny ambitnych sumiennych i walecznych zawodników pozostawał ten sam. 12 zawodników zdobywało bramki, a najwięcej z nich w liczbie 15 strzelił nasz kapitan Wojciech Dyrak. Dla zawodników i sztabu za wkład w wynik końcowy, pozostawione zdrowie na boisku, poświęcony czas należy się szacunek i ogromne podziękowania. Dziękujemy również wszystkim, którzy nas wspierają, sponsorom ,kibicom. Nie było łatwo ale daliśmy radę.
Juniorzy młodsi
Młodzieżowy zespół juniorów zdobył 22pkt w 14 meczach (7 wygranych 1 remis i 6 porażek) bilans bramkowy 43-31. Na koniec sezonu zajmując miejsce w środku tabeli.
Przed nami nowy sezon, kolejne wyzwania, problemy i trudności z którymi trzeba się będzie zmierzyć. Wiemy tylko tyle, że nowa osłona zapewne będzie krótsza, gdyż liczba zespołów się zmniejszy do 14, a start rozgrywek został zaplanowany na 15 sierpnia.